رفتن به محتوا

لاستیک کوپلینگ ، انواع لاستیک کوپلینگ

کوپلینگ یک لاستیک بسیار کاربردی می باشد و برای اتصالات شافت استفاده می شود. زمانیکه بخواهید دو شافت را به هم متصل کنید و در انتها برای انتقال توان مورد استفاده قرار می گیرد. کوپلینگ ها برای انتقال نیرو به کار می روند و اجازه جدا شدن شافت ها را از یکدیگر نمی دهند. همچنین در کنار این ویژگی، ضربات ناشی از راه اندازی و توقف ناگهانی قطعات را دفع می کند و برای همین میزان عمر قطعات بسیار افزایش می دهد به همین جهت استفاده بسیار زیادی در صنایع دارد.

ویژگی های لاستیک کوپلینگ :

لاستیک های کوپلینگ داری ویژگی های بسیار مناسب برای انواع صنایع می باشد. مهمترین ویژگی های این محصول کاهش ارتعاش و ضربات ناشی از راه اندازی و توقف ناگهانی دستگاه می باشد :

  • خنثی کردن ضربه و کاهش ضربات سنگین از منبع نیرو به سایر قسمت های دستگاه
  • تعدیل ناهمراستایی در اتصالات و شافت ها
  • کمک به فرآیند انتقال ایمن گشتاور نیرو
انواع لاستیک کوپلینگ ؛ کوپلینگ شیار دار

متریال های متنوعی در تولید لاستیک های کوپلینگ به کار می رود. به جهت مکان های استفاده متنوع و شرایط جوی مختلف نوع متریالها نیز باید متغییر باشد. شرکت لاستیک سازی نوین صنعت با دارا بودن بهترین تجهیزات و امکانات می تواند لاستیک های کوپلینگ در متریالهای NBR – HNBR که ضد روغن و حرارت است ، NR ( برای شرایط جوی عمومی ) ، لاستیک کوپلینگ سیلیکونی که به جهت بهداشتی بودن آن در صنایع غذایی ، بهداشتی ، پزشکی کاربرد دارد و مقاوم در برابر حرارت و ضد روغن می باشد، EPDM که برای محیط های اسیدی و آب شور کاربر دارد ، VITON که ضد روغن و مقاوم در برابر حرارت و عوامل شیمایی و سایش است ، PU که مقاوم در برابر فشار و سایش می باشد؛ را تولید کند. 

انواع لاستیک کوپلینگ ؛ کوپلینگ شیار دار

شرکت لاستیک سازی نوین صنعت می تواند کوپلینگ 3 پر ، 4 پر ، 6 پر تا قطر  5 ، 8 پر ، 10 پر ، 12 پر  و … ، لقمه کوپلینگ های 6 ضلعی جرثقیل 25 تنی و 80 تنی ، انواع کوپلینگ های دستگاه های راه سازی ، کوپلینگ های فندکی ، چرخ دنده ، کمربندی، بشکه ای ، لقمه ای ، لوله ای و … ، کوپلینگ های KB در سایزهای  450، 300 تا 80 ، کوپلینگ های منجید دار و فلز دار و … تولید کند.

جهت مشاوره رایگان و یا سفارش محصول شرکت لاستیک سازی نوین صنعت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید :

سفارش محصول و مشاره رایگان

ارتباط با ما :

 دفتر: اصفهان، پل فلزی، خ دکتربهشتی، روبروی پاساژ ملت، پلاک 574

 کارخانه : جاده اصفهان-شیراز،کوی خلیج فارس 7،پلاک 18

تلفن :  03132337252 – 0313240958 – 09131180752

فکس : 32369471-031

اورینگ، اورینگ متری

اورینگ چیست ؟ آشنایی با اورینگ (O-ring)

آشنایی با اورینگ ، اورینگ چیست؟ اورینگ (به انگلیسی: O-ring) نوعی درزبند مکانیکی و به شکل دایره می‌باشد. اورینگ‌ها اغلب از جنس لاستیک الاستومری و دارای سطح مقطعی گرد می‌باشند. اورینگ به‌طور رایج

فوم الاستومري شانه تخم مرغي

عایق الاستومری صدا و حرارت

الاستومر عایق صدا و حرارت عایق الاستومری یکی از بهترین محصولات لاستیکی می باشد و جزء جدیدترین محصولات جهان در زمینه عایق صدا و حرارت