ردکردن این
نوار دور درب

کاربردهای نوار دور درب

نوار دور درب

یکی از انواع تولیدات نوار لاستیکی، نوار دور درب میباشد. این نوع نوارهای لاستیکی برای آب بندی و درزگیری در و پنجره مورد استفاده قرار میگیرند. از مهمترین کاربرد های این محصول، میتوان به نوارهای دور درب اتومبیلها اشاره کرد. از این محصول در صنعت اتومبیل سازی بسیار استفاده میکنند. مهمترین کاربرد های نوار دور درب، درزگیری و هوابندی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، ضربه های شدید، پر کننده درز و شکاف لبه ها، جلوگیری از نفوذ مایعات، سرما و نفوذ صدا میباشد که به عنوان عایق یا پر کننده میان بدنه و درب یا شیشه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. سازندگان این نوع محصول خوب میدانند که نوار دور درب جدای از کاربرد درزگیری میتواند در تزیین خودرو یا درب و پنجره در معرض دید نیز مورد استفاده قرار میگیرد. به همین دلیل از جمله قطعات لاستیکی – پلیمری تزیینی با استانداردهای خاصی جهت زیباسازی ظاهر خودرو به شمار می آیند. نوارهای دور درب علاوه بر استفاده در صنعت خودروسازی، نقش کلیدی در آب بندی درب های چوبی دارند. نوارهای دور درب مورد استفاده در درب های چوبی نقش موثری در عایق سازی، صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از ورود حشرات در ساختمان ها دارند و به طور انبوه در منازل، هتل ها، ساختمان های اداری و تجاری، مراکز خرید بزرگ و غیره تولید و استفاده می شوند.

کاربردهای نوار دور درب

  • صنعت خودروسازی (برای درزگیری درب و پنجره، نوار دور صندوق اتومبيل و… خودرو)​
  • صنعت شیشه سازی (آکواریوم، قوطی های شیشه ای و…)
  • صنعت ساختمان سازی (برای درزگیری درب و پنجره های چوبی، شیشه ای و فلزی)
  • صنایع نظامی و…

نوار دور درب

ویژگی های نوار دور درب

نوار دور درب یکی از انواع تولید شده نوارهای لاستیکی می باشد که به منظور درزگیری و هوابندی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، ضربه های شدید، پر کننده درز و شکاف لبه ها، جلوگیری از نفوذ مایعات، سرما و نفوذ صدا مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله نوارهای دور درب می توان به نوار دور درب خودرو اشاره کرد که به عنوان عایق و پوشاننده حائل میان بدنه و شیشه خودرو از جنس مورد استفاده قرار می گیرند که علاوه بر مزایایی که دارند بخاطر این موضوع که در معرض دید هستند از جمله قطعات لاستیکی – پلیمری تزیینی با استانداردهای خاصی جهت زیباسازی ظاهر خودرو به شمار می آیند. نوارهای دور درب علاوه بر استفاده در صنعت خودروسازی، نقش کلیدی در آب بندی درب های چوبی دارند. نوارهای دور درب مورد استفاده در درب های چوبی نقش موثری در عایق سازی، صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از ورود حشرات در ساختمان ها دارند و به طور انبوه در منازل، هتل ها، ساختمان های اداری و تجاری، مراکز خرید بزرگ و غیره تولید و استفاده می شوند.

شرکت لاستیک سازی نوین صنعت تولید کننده انواع نوارهای طولی لاستیکی از جمله نوار دور درب، با سطح مقاطع متفاوت و ابعاد گوناگون، بدون هیچ گونه محدودیت در متراژ و به صورت یکپارچه میباشد.
شرکت لاستیک سازی نوین صنعت (نوین رابر) است قادر به تولید انواع نوار های طولی لاستیکی با بهترین متریال بدون محدودیت متراژ و به صورت یکپارچه می باشد. جهت مشاوره رایگان و یا سفارش محصول کافیست با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *