پرش به محتوا

نوار طولی لاستیکی

نوار طولی لاستیکی

نوار طولی لاستیکی بیشتر برای عایق کاری کاربرد دارد و از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است. از مزیت های این نوار میتوان به سهولت نصب آن اشاره کرد که بخاطر کاربردهای فراوان آن، از جایگاه ویژه ای برخوردار است. استفاده از نوار طولی لاستیکی بسیار ساده است کافیست آن را بر روی لبه ی مورد نظر فشار دهید تا از نفوذ باد، آب و گرد و غبار جلوگیری کند. به دلیل انعطاف بالای نوار طولی لاستیکی در سطوحی که دارای خمیدگی و اشکال نامنظم هستند میتوان از این محصول به راحتی استفاده کرد و برای برش آن قیچی یا کارتر معمولا کاربرد دارد.

کاربردهای نوار طولی لاستیکی

همانطور که گفتیم بیشتر موارد استفاده این محصول در زمینه عایق کاری است، از کاربرد های آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد
نوارهای لاستیکی در انواع مختلف تولید میشوند که در زیر انواع نوار طولی لاستیکی را نام میبریم

انواع نوار لاستیکی

نحوه تولید نوار لاستیکی​

نوارهای لاستیکی با استفاده از تکنولوژی پخت حوضچه نمک و خط تولید LCM در ابعاد و متریال های متفاوت و در اندازه طولی گوناگون و بدون محدودیت متراژ در سطح مقطع های گوناگون تولید می‌شود.

جمع بندی

نوار های طولی لاستیکی می تواند در صنایع مختلفی به کار رود. از جمله کاربردهای بسیار نوار های طولی لاستیکی می توان به آب بندی دریچه های فاضلاب، آب بندی دربهای اتوکلاو، به عنوان ضربه گیر ستون پارکینگ، آب بندی درب و پنجره های ساختمانی، نوار آب بندی تی های خانگی و ماشین های شستشوی صنعتی، نوار آب بندی سردخانه ها و یخچال ها ، به طور کلی در تمام موارد آببندی و درزگیری کاربرد دارد. این نوار های طولی لاستیکی از جنس های نئوپرن ، سیلیکونی ، NBR ، NR ، SBR ، EPDM با بهترین کیفیت ساخته شده است.
شرکت لاستیک سازی نوین صنعت تولید کننده انواع نوارهای طولی لاستیکی با سطح مقاطع متفاوت و ابعاد گوناگون، بدون هیچ گونه محدودیت در متراژ و به صورت یکپارچه میباشد. شرکت لاستیک سازی نوین صنعت قادر به تولید انواع نوار های طولی لاستیکی با بهترین متریال بدون محدودیت متراژ و به صورت یکپارچه می باشد. جهت مشاوره رایگان و یا سفارش محصول کافیست با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع نوارهای طولی ، نوار طولی لاستیکی ؛ نوار طولی سیلیکونی
فروش انواع نوارهای طولی ، نوار طولی لاستیکی ؛ نوار طولی سیلیکونی

محصولات لاستیک سازی نوین صنعت: