پرش به محتوا

ورق های لاستیکی نسوز ، ضد اسید

ورق لاستیکی نسوز و ضد اسید :

ورق لاستیکی یک عایق بسیار مهم در صنایع مختلف به حساب می آید. در این بین ورق های لاستیکی که از خاصیت ضد آتش و مقاومت بالا در برابر حرارت و همچنین مقاومت در برابر انواع حالالهای شیمیایی و اسیدی برخوردار هستند.از درجه اهمیت بیشتری برخوردار می باشند. به طور کلی ورق لاستیکی برای پرده صنعتی ، کفپوش، ضربه گیری؛ آبندی سطوح مخازن ، هوا بندی و … استفاده می شود و در صنایع مختلف به جهت برخورد مواد اسیدی و حلالهای شیمیایی با این قطعات امکان از بین رفتن آنها بسیار بالا است لذا نیاز به ورق هایی از جنس و متریال باکیفیت هست که بتواند در برابر اسید و همچنین حرارت مقاومت  داشته باشد.

انواع ورق های لاستیکی نسوز و ضد اسید :

ورق لاستیکی سیلیکونی : ورق لاستیکی سیلیکونی یکی از ورق های بسیار کاربردی و مهم در صنعت های بهداشتی به حساب می آید. این ورق که از جنس سیلیکون می باشد از مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت برخوردار می باشد و به جهت بداشتی بودن آن در صنایع غذایی ، بهداشتی ، پزشکی ، داروئی استفاده فراروانی دارد.

ورق لاستیکی نئوپرن : این ورق همه کاره که به جهت متریال باکیفیتی که در ساخت آن به کار رفته است از خاصیت ضد اسیدی بسیار بالایی برخودار می باشد ، همچنین ضد روغن و مقاوم در برابر سایش و تنش و مقاومت بسیار بالای حرارتی از منفی 40 تا مثب 120 درجه از ویژگی های این ورق نئوپرنی می باشد. 

ورق سیلیکونی ؛ فروش ورق سیلیکونی

 

ورق لاستیکی ضد اسید (EPDM) : ورق های لاستیکی ضد اسیدی EPDM دارای مقاومت بسیار بالا در برابر اسید، حلالهای شیمیایی ، آب شور ، زنگ زدگی و نور مستقیم خورشید می باشد و می تواند یک انتخاب مناسب برای صنایعی باشد که با مواد شیمیایی بسیار سروکار دارند.

ورق پلاستیکی یا P.V.C : ورق های P.V.C به جهت متریال بسیار خوب و مناسب آنها مقاومت بسیار بالایی در برابر اسید، روغن و حرارت دارند و یک انتخاب بسیار خود می باشند. همچنین این نوع ورق ها دارای انعطاف پذیری بسیار خوبی می باشند.

ورق PTFE : ورق های لاستیکی PTFE از متریال باکیفیت و ساخت عالی برخوردار هستند و به خاطر ویژگی های شیمایی و فیزیکی این ورق ها می تواند کاملاً در برابر حرارت از خود مقاومت نشان داده و نسوز و ضد آتش باشد. همچنین در برابر سایش ، اسید، مواد شیمیایی ، آید کاملا مقاوم بوده و می تواند در صنایع های بسیاری مورد استفاده قرار گیرد. این ورق در صنعت های پتروشیمی، غذایی، شیمیایی، نفت و … کاربرد فراوانی دارد.

شرکت لاستیک سازی نوین صنعت تولید کننده انواع ورق های نسوز ، ضد اسید و روغن می باشد و شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش و یا مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

محصولات لاستیک سازی نوین صنعت: