رفتن به محتوا

تسمه صنعتی ، انواع تسمه

یکی از پرکاربردترین قطعات در صنایع مختلف،  تسمه “ می باشد. تسمه های لاستیکی به جهت کاربرد های بسیار متنوع و تفاوت سختی کار در انواع بسیار متفاوت و متریال های گوناگون و استانداردهای متنوع ساخته می شوند. برای مثال از پرکاربردترین تسمه های صنعتی می توان به تسمه انتقال قدرت ، تسمه نقاله ، تسمه وی بلت 7 ، تسمه تایمینگ و تسمه های دنده مخصوص از این دست می باشد.همچنین اسلینگ های برزنتی که از جنس پلاستیک ساخته شده است و در صنایع لیفتینگ کاربرد دارد نیز تحت عنوان تسمه در بازار ارائه می شود.

کیفیت و استاندارد های تسمه به شدت اهمیت دارد، زیرا در مکان هایی که استفاده می شود، مخصوصاً در زمان انتقال نیرو اگر کیفیت مناسبی نداشته باشند در اصطکاک دچار پارگی شده و می تواند باعث خرابی کل دستگاه شوند و خسارت جبران ناپذیری را به قطعات وارد کند. لذا در انتخاب خرید خود باید بسیار دقت کنید. شرکت لاستیک سازی نوین صنعت تولید کننده باکیفیت ترین تسمه های صنعتی متناسب با استانداردهای روز دنیا می باشد و می تواند در تنوع بسیار زیاد و متناسب با هر فعالیت صنعتی تسمه های با کیفیت تولید نماید.

تسمه ، انواع تسمه

تنوع تسمه ها را می توان بیشتر در سه بخش میزان مقاومت در برابر اصطکاک، انعطاف پذیر بودن، مقاومت کششی در نظر گرفت. تسمه های اسلینگ که در جرثقیل های غالباً کاربرد دارند. تسمه نوار نقاله ماشین آلات که معمولاً برای ترانزیت بار استفاده می شود. تسمه ای تایمینگ که بعنوان محرک که بعنوان محرکی با نسبت مشخص بین قطعات ماشین آلات کاربرد دارد. تسمه های انتقال نیرو که نیرو را از یک جسم دوار به یک جسم دیگر منتقل می کند؛ از مهمترین تسمه های صنعتی به حساب می آید. جهت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

سفارش محصول و مشاره رایگان

ارتباط با ما :

 دفتر: اصفهان، پل فلزی، خ دکتربهشتی، روبروی پاساژ ملت، پلاک 574

 کارخانه : جاده اصفهان-شیراز،کوی خلیج فارس 7،پلاک 18

تلفن :  03132337252 – 0313240958 – 09131180752

فکس : 32369471-031

انواع تسمه

تسمه ؛ انواع تسمه

تسمه صنعتی ، انواع تسمه یکی از پرکاربردترین قطعات در صنایع مختلف، “ تسمه “ می باشد. تسمه های لاستیکی به جهت کاربرد های بسیار متنوع