رفتن به محتوا

الاستومر عایق صدا و حرارت

عایق الاستومری یکی از بهترین محصولات لاستیکی می باشد و جزء جدیدترین محصولات جهان در زمینه عایق صدا و حرارت به حساب می آید. الاستومر ها دارای انعطاف بسیار خوبی می باشد و در ابعاد گوناگون تولید می شود می تواند جهت عایق کردن صدا ، حرارت و برودت استفاده شود. الاستومرهای عایق صدا می تواند در برابر شرایط اسیدی و قلیایی و UV مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهد.

کاربرد عایق های الاستومری صدا

عایق های صوتی الاستومری متناسب با مکان استفاده در دو نوع ساده و موج دار ( شانه تخم مرغی ) تولید می شود. الاستومر های موج دار یا شانه تخم مرغی به جهت سطح متخلخل آن و ساختار سلولی بسته می تواند صدا ناهنجار محیط را خنثی کرده و از ورود و یا خروج صدا به صورت کامل جلوگیری کند و برای استودیو ها ، ساختمان و … استفاده می شود. همچنین مدل الاستومر های ساده برای عایق بندی حرارتی و صوتی تاسیسات استفاده میشود و می تواند از اتلاف انرژی به شدت جلوگیری کرده و مصرف انرژی را کاهش دهد. این نوع متناسب با شرایط کاری در ابعاد مختلف و به صورت لوله ای تولید می شود.

الاستومری عایق صدا و حرارت

انواع الاستومر عایق صدا و حرارت

عایق های الاستومری متناسب با شرایط استفاده و نوع کاربرد در حالت های رولی ساده ، رولی موج دار ، رولی پشت چسبدار ، رولی پشت آلومینیوم تولید می شوند. عایق های الاستومری رولی ساده و موج دار به جهت انعطاف بالایی که دارند. شرایط نصب و راه اندازی آنها را راحت تر کرده است و همچنین نوع چسبدار آن می تواند سرعت نصب را نیز به شدت افزایش دهد و در میزان نیروی کار برای نصب کاهش محسوسی داشته باشد. عایق های الاستومری به خاطر تاثیر فوق العاده در خنثی سازی انتقال صدا و حرارت می تواند در مصرف انرژی بسیار مناسب باشند و همچنین به جهت متریال به کار رفته در آنها مشکلات جدی پشم سنگ و پشم شیشه را نخواهند داشت. این نوع از عایق ها به خاطر مضرات بسیار زیاد آنها مشکلات فراروانی را ایجاد می کردند و هم اکنون امروزه تمام شرکت های دنیا از الاستومر عایق صدا و حرارت برای عایق بندی استفاده می کنند. نوع الاستومر های پشت آلومینیوم برای شرایط محیطی سخت تر استفاده می شوند و دارای مقاومت بسیار بالاتری می باشند.

شما عزیزان می توانید برای مشاور رایگان در انتخاب نوع الاستومر و یا ثبت سفارش با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید : 

سفارش محصول و مشاره رایگان

ارتباط با ما :

 دفتر: اصفهان، پل فلزی، خ دکتربهشتی، روبروی پاساژ ملت، پلاک 574

 کارخانه : جاده اصفهان-شیراز،کوی خلیج فارس 7،پلاک 18

تلفن :  03132337252 – 0313240958 – 09131180752

فکس : 32369471-031

انواع تسمه

تسمه ؛ انواع تسمه

تسمه صنعتی ، انواع تسمه یکی از پرکاربردترین قطعات در صنایع مختلف، “ تسمه “ می باشد. تسمه های لاستیکی به جهت کاربرد های بسیار متنوع

ضربه گیر نئوپرن ، نئوپرن ها

ضربه گیر نئوپرن ؛ نئوپرن

انواع ضربه گیر نئوپرن ؛ نئوپرن ها نئوپرن ها چیست : نئوپرن، لرزه گیر و  یا بالشتک  به قطعاتی گفته می شود که در محل

اورینگ، اورینگ متری

اورینگ چیست ؟ آشنایی با اورینگ (O-ring)

آشنایی با اورینگ ، اورینگ چیست؟ اورینگ (به انگلیسی: O-ring) نوعی درزبند مکانیکی و به شکل دایره می‌باشد. اورینگ‌ها اغلب از جنس لاستیک الاستومری و دارای سطح مقطعی گرد می‌باشند. اورینگ به‌طور رایج