عایق الاستومری صدا و حرارت

عایق الاستومری صدا و حرارت

عایق الاستومری یکی از بهترین محصولات لاستیکی می باشد و جزء جدیدترین محصولات جهان در زمینه عایق صدا و حرارت به حساب می آید. الاستومر ها دارای انعطاف بسیار خوبی می باشد و در ابعاد گوناگون تولید می شود می تواند جهت عایق کردن صدا ، حرارت و برودت استفاده شود. الاستومرهای عایق صدا می تواند در برابر شرایط اسیدی و قلیایی و UV مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهد.

کاربرد عایق های الاستومری صدا

عایق الاستومری صدا متناسب با مکان استفاده در دو نوع ساده و موج دار ( شانه تخم مرغی ) تولید می شود. الاستومر های موج دار یا شانه تخم مرغی به جهت سطح متخلخل آن و ساختار سلولی بسته می تواند صدا ناهنجار محیط را خنثی کرده و از ورود و یا خروج صدا به صورت کامل جلوگیری کند و برای استودیو ها ، ساختمان و … استفاده می شود. همچنین مدل الاستومر های ساده برای عایق بندی حرارتی و صوتی تاسیسات استفاده میشود و می تواند از اتلاف انرژی به شدت جلوگیری کرده و مصرف انرژی را کاهش دهد. این نوع متناسب با شرایط کاری در ابعاد مختلف و به صورت لوله ای تولید می شود.

انواع الاستومر عایق صدا و حرارت

عایق های الاستومری متناسب با شرایط استفاده و نوع کاربرد در حالت های رولی ساده ، رولی موج دار ، رولی پشت چسبدار ، رولی پشت آلومینیوم تولید می شوند(ورق لاستیکی). عایق های الاستومری رولی ساده و موج دار به جهت انعطاف بالایی که دارند. شرایط نصب و راه اندازی آنها را راحت تر کرده است و همچنین نوع چسبدار آن می تواند سرعت نصب را نیز به شدت افزایش دهد و در میزان نیروی کار برای نصب کاهش محسوسی داشته باشد. عایق های الاستومری به خاطر تاثیر فوق العاده در خنثی سازی انتقال صدا و حرارت می تواند در مصرف انرژی بسیار مناسب باشند و همچنین به جهت متریال به کار رفته در آنها مشکلات جدی پشم سنگ و پشم شیشه را نخواهند داشت. این نوع از عایق ها به خاطر مضرات بسیار زیاد آنها مشکلات فراروانی را ایجاد می کردند و هم اکنون امروزه تمام شرکت های دنیا از الاستومر عایق صدا و حرارت برای عایق بندی استفاده می کنند. نوع الاستومر های پشت آلومینیوم برای شرایط محیطی سخت تر استفاده می شوند و دارای مقاومت بسیار بالاتری می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاور رایگان نوین رابر جهت انتخاب نوع الاستومر و یا ثبت سفارش با شماره های درج شده وب سایت تماس حاصل فرمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 12 =