ردکردن این
عایق الاستومری صدا و حرارت

عایق الاستومری صدا و حرارت

عایق الاستومری یکی از بهترین محصولات لاستیکی می باشد و جزء جدیدترین محصولات جهان در زمینه عایق صدا و حرارت به حساب می آید. الاستومر ها دارای انعطاف بسیار خوبی می باشد و در ابعاد گوناگون تولید می شود می تواند جهت عایق کردن صدا ، حرارت و برودت استفاده شود. الاستومرهای عایق صدا می تواند در برابر شرایط اسیدی و قلیایی و UV مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهد.

کاربرد عایق های الاستومری صدا

عایق الاستومری صدا متناسب با مکان استفاده در دو نوع ساده و موج دار ( شانه تخم مرغی ) تولید می شود. الاستومر های موج دار یا شانه تخم مرغی به جهت سطح متخلخل آن و ساختار سلولی بسته می تواند صدا ناهنجار محیط را خنثی کرده و از ورود و یا خروج صدا به صورت کامل جلوگیری کند و برای استودیو ها ، ساختمان و … استفاده می شود. همچنین مدل الاستومر های ساده برای عایق بندی حرارتی و صوتی تاسیسات استفاده میشود و می تواند از اتلاف انرژی به شدت جلوگیری کرده و مصرف انرژی را کاهش دهد. این نوع متناسب با شرایط کاری در ابعاد مختلف و به صورت لوله ای تولید می شود.

انواع الاستومر عایق صدا و حرارت

عایق های الاستومری متناسب با شرایط استفاده و نوع کاربرد در حالت های رولی ساده ، رولی موج دار ، رولی پشت چسبدار ، رولی پشت آلومینیوم تولید می شوند(ورق لاستیکی). عایق های الاستومری رولی ساده و موج دار به جهت انعطاف بالایی که دارند. شرایط نصب و راه اندازی آنها را راحت تر کرده است و همچنین نوع چسبدار آن می تواند سرعت نصب را نیز به شدت افزایش دهد و در میزان نیروی کار برای نصب کاهش محسوسی داشته باشد. عایق های الاستومری به خاطر تاثیر فوق العاده در خنثی سازی انتقال صدا و حرارت می تواند در مصرف انرژی بسیار مناسب باشند و همچنین به جهت متریال به کار رفته در آنها مشکلات جدی پشم سنگ و پشم شیشه را نخواهند داشت. این نوع از عایق ها به خاطر مضرات بسیار زیاد آنها مشکلات فراروانی را ایجاد می کردند و هم اکنون امروزه تمام شرکت های دنیا از الاستومر عایق صدا و حرارت برای عایق بندی استفاده می کنند. نوع الاستومر های پشت آلومینیوم برای شرایط محیطی سخت تر استفاده می شوند و دارای مقاومت بسیار بالاتری می باشند. شما عزیزان می توانید برای مشاور رایگان نوین رابر جهت انتخاب نوع الاستومر و یا ثبت سفارش با شماره های درج شده وب سایت تماس حاصل فرمایید. 

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *